Wynajem pracowników specjalistycznych

Wynajmem pracowników zajmujemy się od lat, dlatego wszelkie kwestie zatrudnienia pracowników z zagranicy nie są nam obce. Regulujemy i kontrolujemy kwestie prawne, jak Vizy czy pozwolenia o pracę. Co zyskujesz, korzystając oferty leasingu pracowniczego? To czysta oszczędność czasu i kosztów. Korzystając z naszej oferty zyskujesz przeszkolonych i przygotowanych do pracy pracowników.

Nasza oferta wynajmu pracowników specjalistycznych obejmuje:

  • wynajem pracowników specjalistycznych, narodowości filipińskiej: galazurnicy spawacze (TIG,MAG)
  • wynajem pracowników z Nepalu, do pracy w zakładach produkcyjnych, fabrykach czy w sektorze rolniczym i budowlanym. Korzystając z naszej oferty masz szansę na dopasowanie pracowników do odpowiedniego miejsca pracy.


Jest to wynajem godzinowy, na zasadzie outsourcingu. Oszczędzasz czas i koszty poniesione w przypadku samodzielnej rekrutacji pracowników. Możesz polegać naszym wieloletnim doświadczeniu.

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych fachowców!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu precyzyjnie dopasujemy pracowników, którzy zasilą szeregi Twojej firmy. Usługa leasingu pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze związane z zatrudnieniem nowego pracownika. Proces rekrutacji i załatwiania prawnych formalności bywa długotrwały i stresujący. Wiemy jak temu zaradzić.

obrazek obrazek

Praca za granicą

Jesteśmy doświadczonym pośrednikiem pracy i rekrutujemy do kilkunastu krajów na świecie. Z nami znajdziesz pewną i bezpieczną pracę u międzynarodowych firm. Zobacz, kogo szukamy obecnie i zgłoś się do nas.

Zobacz więcej